Дзержинський район. КДНЗ № 225

  





Розклад організованої навчальної діяльності

 

 

Організована навчальна діяльність дітей

на 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

(НАЗВИ ЗАНЯТЬ ВІДПОВІДНО ДО гранично допустимого навчального навантаження на дитинуНаказ МОН України №446 від 20 квітня 2015 року)  

 

 

І група раннього віку

ІІ група раннього віку

І молодша група

ІІ молодша група

Середня група

Старша група

Понеділок

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.10

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ половина дня

Художньо – продуктивна діяльність (музична) – 15.30 – 15.45

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.10

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ половина дня

Художньо – продуктивна діяльність (музична) – 15.50 – 16.05

  1. Художньо – продуктивна діяльність (музична) – 09.00 – 09.20
  2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.30 – 09.45

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.15
  2. Здоров’я і фізичний розвиток – 09.25 – 09.45

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Ознайомлення із соціумом – 09.00 – 09.20

2. Художньо – продуктивна діяльність (музична діяльність) - 09.45 – 10.10

 

 

 

 

 

ІІ половина дня

Гурток «Грація» - 16.10 – 16.35

1. Ознайомлення  із соціумом/ ознайомлення з природним довкіллям – 09.00 – 09.25

2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація \ліплення) – 09.35 – 10.00

3. Здоров’я та фізичний розвиток  – 10.10 – 10.40

ІІ половина дня

Гурток «Грація» - 16.10 – 16.35

Вівторок

  1. Сенсорний розвиток – 09.00 – 09.10
  2. Здоров’я і фізичний розвиток - 09.20 – 09.35
  1. Сенсорний розвиток – 09.00 – 09.10
  2. Здоров’я і фізичний розвиток – 09.20 – 09.35

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Логіко – математичний розвиток  – 09.00 – 09.15
  2. Здоров’я і фізичний розвиток – 09.25 – 09.45

 

 

 

 

 

 

 

ІІ половина дня

Гурток «Здоров’ятко» - 16.00 – 16.15

  1. Художньо – продуктивна діяльність (музична) – 09.00 – 09.20
  2. Логіко – математичний розвиток – 09.30 – 09.45

 

 

 

 

 

 

ІІ половина дня

Гурток «Здоров’ятко» - 16.00 – 16.15

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (художня література) – 09.00 – 09.20
  2. Художньо – продуктивна діяльність (малювання) – 09.30 – 09.50
  3. Здоров’я та фізичний розвиток  – 10.00 – 10.25

ІІ половина дня

Гурток «Зернятко здоров’я» - 16.00 – 16.20

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування (навчання елементів грамоти) – 09.00 – 09.25
  2. Ознайомлення  із соціумом – 09.35 – 10.00
  3. Художньо – продуктивна діяльність (музична діяльність) - 10.25 – 10.55

ІІ половина дня

Гурток «Здорове дитинство» - 16.00 – 16.25

Середа

  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична) – 09.00 – 09.15
  2. Сенсорний розвиток  - 09.25 – 09.35
  1. Сенсорний розвиток – 09.00 – 09.10
  2. Художньо-продуктивна діяльність (музична) – 09.20 – 09.35
  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.15
  2. Художньо-продуктивна діяльність (аплакація/ ліплення/ малювання) – 09.25 – 09.40             
  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.15
  2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення/малювання) – 09.25 – 09.40
  1. Логіко - математичний розвиток  - 09.00 – 09.20
  2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) – 09.30 – 09.50
  1. Логіко - математичний розвиток  - 09.00 – 09.25
  2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання) – 09.35 – 10.00

10.30 – 11.00 – Музичні та спортивні розваги

Четвер

  1. Ознайомлення із соціумом/ Ознайомлення з природним довкіллям – 09.00 – 09.10
  2. Художньо – продуктивна діяльність (малювання, аплікація, ліплення) – 09.20 – 09.30
  1. Ознайомлення із соціумом/ Ознайомлення з природним довкіллям – 09.00 – 09.10
  2. Художньо – продуктивна діяльність (малювання, аплікація, ліплення) – 09.20 – 09.30
  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) – 09.00 – 09.20
  2. Ознайомлення із соціумом/ Ознайомлення з природним довкіллям – 09.00 – 09.15         

 

 

 

 

 

  1. Ознайомлення із соціумом/ Ознайомлення з природним довкіллям – 09.30 – 09.45
  2. Здоров’я і фізичний розвиток – 09.25 – 09.45

 

 

 

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  - 09.00 – 09.20  
  2. Художньо-продуктивна діяльність  (музична діяльність) – 09.45 – 10.10

 

 

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.25
  2. Логіко - математичний розвиток  – 09.35 – 10.00
  3. Здоров’я та фізичний розвиток – 10.10 – 10.40

П’ятниця

  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування  - 09.00 – 09.10
  2. Здоров’я та фізичний розвиток  - 09.20 – 09.35
  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.10
  2. Здоров’я та фізичний розвиток – 09.20 – 09.35
  1. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.00 – 09.15
  2. Здоров’я і фізичний розвиток – 09.25 – 09.45

 

 

 

 

  1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) – 09.00 – 09.20
  2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.30 – 09.45

 

 

  1. Ознайомлення з природним довкіллям  - 09.00 – 09.20
  2. Здоров’я та фізичний розвиток – 9.45 – 10.10

1. Ознайомлення з природним довкіллям/ ознайомлення із соціумом – 09.00 – 09.25

2. Розвиток мовлення і культура мовленнєвого спілкування – 09.35 – 10.00

3. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) – 10.10 – 10.40